Описание: Описание: Описание: Описание: http://www.cct.com.ua/images/avk-5.jpgЛицензионная АВК-5 ред.3.4.0. от производителя (7200 грн. с НДС на 2 П.К.).
Бесплатно установка, обучение, обновление, консультации, обслуживание.

(044)331-63-18    (050)330-54-00    (063)152-61-27   (068)201-77-62

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 5 лютого 2019 року N 100-рш

Про деякі умови здійснення Національним банком України операцій на умовах "своп"

Відповідно до статей 6, 7, 15, 28, 44 - 46, 48, 56 Закону України "Про Національний банк України", на виконання пунктів 16 - 18 Положення про здійснення валютних інтервенцій Національного банку України на валютному ринку України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 31 січня 2019 року N 26, та пунктів 5, 7 Положення про проведення Національним банком України операцій з купівлі-продажу іноземної валюти на умовах "своп", затвердженого постановою Правління Національного банку України від 31 березня 2016 року N 222 (зі змінами), Правління Національного банку України вирішило:

1. Національний банк України (далі - Національний банк) здійснює валютні інтервенції на умовах "своп" на валютному ринку України та операції з купівлі-продажу іноземної валюти на умовах "своп" для підтримки ліквідності (рефінансування) на строк, що не перевищує 30 календарних днів.

2. Національний банк під час розрахунку курсу для другої частини валютної інтервенції на умовах "своп" керується таким:

1) для валютної інтервенції з купівлі, продажу іноземної валюти диференціал між процентними ставками за коштами в гривні та коштами в іноземній валюті (DIFF) не може бути:

менше ніж різниця між збільшеною на два процентних пункти обліковою ставкою та зменшеною на один процентний пункт ставкою LIBOR для відповідної іноземної валюти - для інтервенції Національного банку з купівлі іноземної валюти;

більше ніж різниця між зменшеною на два процентних пункти обліковою ставкою та збільшеною на один процентний пункт ставкою LIBOR для відповідної іноземної валюти - для інтервенції Національного банку з продажу іноземної валюти;

2) для валютної інтервенції з обміну іноземної валюти диференціал між процентною ставкою за іноземною валютою, яку Національний банк передає банку під час першої частини валютної інтервенції, та процентною ставкою за іноземною валютою, яку Національний банк отримує від банку під час першої частини валютної інтервенції (DIFF), не може бути менше ніж збільшена на два процентних пункти різниця між процентною ставкою за іноземною валютою, яку Національний банк передає банку під час першої частини валютної інтервенції, та процентною ставкою за іноземною валютою, яку Національний банк отримує від банку під час першої частини валютної інтервенції.

Для розрахунку граничних значень DIFF беруться ставки LIBOR за відповідними іноземними валютами, встановлені робочого дня, що передує дню укладення угоди. Якщо угода "своп" укладається на строк до семи днів уключно, то для розрахунку беруться ставки LIBOR на сім днів. Якщо угода "своп" укладається на більший строк, то для розрахунку беруться ставки LIBOR на один місяць.

3. Для операцій з купівлі-продажу іноземної валюти на умовах "своп" для підтримки ліквідності (рефінансування) різниця між процентними ставками за коштами в національній валюті та коштами в іноземній валюті (DIFF) не може бути меншою, ніж різниця між збільшеною на два процентних пункти обліковою ставкою та зменшеною на один процентний пункт ставкою LIBOR для відповідної іноземної валюти, встановленою попереднього робочого дня.

Для розрахунку беруться ставки LIBOR на сім днів, якщо операція на умовах "своп" здійснюється на строк до семи днів уключно. Якщо угода "своп" укладається на більший строк, то для розрахунку беруться ставки LIBOR на один місяць.

4. Департаменту відкритих ринків (Сергій Пономаренко) довести зміст цього рішення до відома банків.

5. Рішення набирає чинності з 07 лютого 2019 року.

 

В. о. Голови

К. Рожкова

 

 

"ЗОДЧИЙ" - полная база строительных документов ДБН ДСТУ ГСТУ (Цена 1200 грн.)

alt

Перечень новых поступлений ДБН, ДСТУ, ГОСТ
Текст для ознакомления заказывайте бесплатно.

Обновленные тексты ДБН, ДСТУ, ГОСТ в последней редакции с учетом всех изменений и дополнений - Минрегион рекомендует "Зодчий".