Лицензионная АВК-5 ред. 3.2.2. от производителя (7200 грн. с НДС на 2 П.К.)
.
Бесплатно установка, обучение, обновление, консультации, обслуживание.



Чи є право на податковий кредит, якщо в первинних документах вказана ціна з двома знаками, а постачальники виписують податкові накладні з ціною, яка містить більше трьох знаків, та у разі якщо первинні документи заповнені з трьома знаками і більше і підкріплені податковими накладними?<br>Запитання-відповіді від 08.09.2017

? Чи є право на податковий кредит, якщо в первинних документах вказана ціна з двома знаками, а постачальники виписують податкові накладні з ціною, яка містить більше трьох знаків, та у разі якщо первинні документи заповнені з трьома знаками і більше і підкріплені податковими накладними?

Відповідно до п. 198.6 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) не відноситься до складу податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податковими накладними. Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту. Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження (п. 201.10 ПКУ). Отже, на сьогоднішній день, якщо податкова накладна, реквізити якої містять ціну із знаками після коми більше ніж два, пройшла реєстрацію в ЕРПН, то така накладна є безумовною підставою для формування податкового кредиту.

Крім того, відповідно до п. 201.10 ПКУ помилки в реквізитах, визначених пунктом 201.1 цієї статті (крім коду товару згідно з УКТ ЗЕД), які не заважають ідентифікувати здійснену операцію, її зміст (товар/послугу, що постачаються), період, сторони та суму податкових зобов'язань, не можуть бути причиною неприйняття податкових накладних у електронному вигляді.

Серед обов'язкових реквізитів податкової накладної, визначених п. 201.1 ПКУ є реквізит – ціна постачання без урахування податку. При чому жодна норма ПКУ не містить вимог, щодо порядку фіксування такої ціни в податковій накладній, а саме з двома знаками після коми чи більше.

Вимоги щодо фіксування ціни в податковій накладній, викладені у Порядку заповнення податкової накладної, який затверджено наказом МФУ № 1307 від 31.12.2015 р.

Таким чином, на нашу думку, якщо податкова накладна містить визначення ціни з порушенням норм Порядку, таке порушення не є порушенням п. 201.1 ПКУ, та не є помилкою яка заважає фіскальній службі ідентифікувати здійснену операцію, а отже така податкова накладна за умови реєстрації її в ЕРПН є підставою для віднесення сум ПДВ до складу податкового кредиту.

Тексты нормативных документов см. в справочной системе
"Юрист+Закон" 70 грн (возможна работа и обновление на USB-flash-накопителе без установки на компьютер).
044-3316318, 050-3305400, 063-1526127, 068-2017762

авк3 авк5 авк-5 официальный сайт предоставляет обновление скачать бесплатно
авк3 авк5 авк-5 созидатель
авк3 авк5 авк-5 3.1.1 ключ таблетка
авк3 авк5 авк-5 3.1.5 ключ
авк3 авк5 авк-5 3.1.6 ключ
авк3 авк5 авк-5 группа поддержки
авк3 авк5 авк-5 скачать бесплатно
авк3 авк5 авк-5 3.1.0 скачать бесплатно
авк3 авк5 авк-5 3.1.1 скачать бесплатно
авк3 авк5 авк-5 3.1.5 скачать бесплатно
авк3 авк5 авк-5 3.1.6 скачать бесплатно